Zadzwoń, napisz, a doradzimy jaki model i jakie opcje wbudować w łóżeczko aby było najbardziej użyteczne i świetnie komponowało się do Twojego wnętrza.

Łóżka piętrowe

Drewniane łóżka piętrowe dla dzieci

Łóżka piętrowe to prawdziwa gratka dla dzieci i świetny sposób na zaaranżowanie pokoju dziecięcego. W naszej ofercie posiadamy wysokiej jakości drewniane łóżka dziecięce, które

Łóżka piętrowe to prawdziwa gratka dla dzieci i świetny sposób na zaaranżowanie pokoju dziecięcego. W naszej ofercie posiadamy wysokiej jakości drewniane łóżka dziecięce, które

Bunk "L"

Czas realizacji 14 dni

Dostępny

2949,00 

Jane

Czas realizacji 14 dni

Dostępny

3099,00 

Juno

Czas realizacji 4 tygodnie

Dostępny

4799,00 

Adventure 2

Czas realizacji 7 dni

Dostępny

1899,00 

Basic 2

Czas realizacji 7 dni

Dostępny

1399,00 

Materac Premium

Czas realizacji xx dni

Dostępny

780,00 

Materac Standard

Czas realizacji xx dni

Dostępny

580,00 

Łóżka piętrowe dla dzieci – funkcjonalność i estetyka

W naszej ofercie posiadamy wyjątkowe modele łóżek z dwoma piętrami skonstruowane w ciekawy sposób, który z całą pewnością przypadnie do gustu dzieciom. Naszą specjalnością są piętrowe łóżko domki, które robią furorę w pokojach dziecięcych!

Wielofunkcyjne łóżka piętrowe dla dzieci, mniejszych i większych

Łóżka tego typu świetnie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu, nawet tym mniejszym. Piętrowe łóżka dziecięce to sposób na maksymalne wykorzystanie mniejszej przestrzeni, i to w bardzo estetyczny i przyjemny dla oka sposób!

Znajdziecie u nas łóżka piętrowe z dodatkową szufladą, jak i podstawowe modele oparte na nóżkach, czy spoczywające bezpośrednio na podłodze. Nasze młodzieżowe łóżka piętrowe są solidne i bezpieczne – posłużą dzieciom przez wiele lat!

Drewniane łóżka piętrowe – bezpieczne i wygodne

Drewno to bezpieczny i elastyczny materiał, który pracuje pod wpływem ruchu i nacisku, dzięki czemu dostosowuje się do użytkowników. Drewniane meble są również bardzo łatwe do czyszczenia, wystarczy tylko wilgotna ściereczka i delikatne przetarcie.

W Wookids jesteśmy świadomi tego, że łóżka piętrowe to idealny mebel do wspinaczki i zabaw dla dzieci, dlatego też dbamy o to, aby konstrukcja była w pełni bezpieczna i stabilna.

Łóżko multifunkcyjne dla dzieci

Mówiąc o multifunkcyjności nie sposób nie wspomnieć właśnie o łóżkach piętrowych! Solidne łóżka piętrowe wyposażone w dodatkowe szuflady, ze ściąganymi drabinkami to niezwykle funkcjonalne rozwiązanie, które znajdzie zastosowanie w każdym pokoju dziecięcym.

Łóżko piętrowe dla dziewczynki

Łóżka w naszej ofercie to wysokiej jakości wyroby o uniwersalnym przeznaczeniu. Dziewczynki na pewno docenią uroczy wygląd łóżek i fakt, że dzięki belkowej konstrukcji można je w łatwy sposób przyozdobić w dowolny sposób.

Łóżko piętrowe dla chłopca

W naszej ofercie znajdzie się również coś dla młodych odkrywców! Łóżka przypominające namioty tipi lub domki to idealna opcja dla chłopców, którzy lubią bawić się np. w Indian.