Zadzwoń, napisz, a doradzimy jaki model i jakie opcje wbudować w łóżeczko aby było najbardziej użyteczne i świetnie komponowało się do Twojego wnętrza.

Łóżka z dodatkowym materacem

Łóżka dla dzieci z dodatkowym materacem

Jeśli szukasz łóżka, które posiada dodatkowe miejsce do spania, to mamy coś dla Ciebie! Oferujemy wysokiej jakości łóżka drewniane z dwoma miejscami do spania. Pozwalają one na ciekawe zaaranżowaniu pokoju młodzieżowego lub dziecięcego. Nasze łóżka wykonane są z wyselekcjonowanego drewna, które zapewnia jakość, trwałość i bezpieczeństwo.

Tipi + 1

Czas realizacji 14 dni

Dostępny

1799,00 

Adventure + 1

Czas realizacji 14 dni

Dostępny

1899,00 

Materac Premium

Czas realizacji xx dni

Dostępny

780,00 

Materac Standard

Czas realizacji xx dni

Dostępny

580,00 

Podwójne łóżka dla dzieci – bezpieczne i solidne

Podwójne łóżka to świetny sposób na zaaranżowanie przestrzeni w pokoju dziecięcym, zwłaszcza takim, w którym brakuje wolnej przestrzeni na drugie łóżko. Oferujemy wysokiej jakości łóżka z dodatkowym materacem, które są wygodne, solidne i przede wszystkim bezpieczne.

Znajdziecie u nas klasyczne, podwójne łóżka, jak i łóżka podwójne tipi uwielbiane przez najmłodszych.

Jak działają podwójne łóżka dla dzieci?

Pierwsze łóżko wygląda jak normalne łóżko pojedyncze. Jest ono jednak umieszczone na nieco wyższym poziomie niż standardowe łóżko. Poniżej w szufladzie znajduje się drugie łóżko, które można wysunąć. Konstrukcja jest bezpieczna i solidna – z całą pewnością wytrzyma szaleństwa dzieci podczas zabawy!