Zadzwoń, napisz, a doradzimy jaki model i jakie opcje wbudować w łóżeczko aby było najbardziej użyteczne i świetnie komponowało się do Twojego wnętrza.

Łóżka na antresoli

Łóżka na antresoli dla dzieci

W naszej ofercie posiadamy łóżka piętrowe dla dzieci, które bez wątpienia staną się jednym z ich ulubionych miejsc wypoczynku i zabawy!

To propozycja, która sprawdzi się w pokojach dziecięcych i młodzieżowych. Zostały zaprojektowane w taki sposób, aby łączyć miejsce wypoczynku i zabawy — wszystkie dzieci uwielbiają się wspinać!

Nasze dziecięce łóżka na antresoli wykonane są z drewna wysokiej jakości, co zapewnia bezpieczeństwo, trwałość i stabilność. Minimalistyczny, prosty design sprawia, że mebel świetnie będzie prezentować się w każdym wnętrzu.

Bunk "L"

Czas realizacji 14 dni

Dostępny

2949,00 

Hideout

Czas realizacji 14 dni

Dostępny

3499,00 

Moon

Czas realizacji 7 dni

Dostępny

1699,00 

Materac Premium

Czas realizacji xx dni

Dostępny

780,00 

Materac Standard

Czas realizacji xx dni

Dostępny

580,00 

Łóżko dziecięce na antresoli – ciekawe rozwiązanie meblarskie

Łóżka na antresoli to ostatnimi czasy bardzo popularny sposób na wyposażenie pokoju dziecięcego, nic dziwnego! Łóżka tego typu pozwalają na maksymalne wykorzystanie przestrzeni pomieszczenia, a dodatkowo są bardzo funkcjonalne i estetyczne. Łóżka na antresoli to coś, co przypadnie do gustu najmłodszym, którzy uwielbiają się wspinać i wymyślać ciekawe zabawy, na przykład w namiot, czy bazę

Łóżka dla dzieci na antresoli – polecane przez projektantów

Dziecięce łóżka na antresoli to rozwiązanie polecane przez architektów, którzy dbają o optymalne wykorzystanie przestrzeni. Przestrzeń pod łóżkiem może być wydzielonym miejscem do zabawy, kącikiem do nauki, czy małą biblioteczką lub składzikiem zabawek.

Dziecięce łóżka na antresoli na zamówienie

W naszym sklepie znajdziesz gotowe modele łóżek tego typu, które są zawsze wykonywane od 0 – właśnie dlatego składając zamówienie możesz poprosić nas o dowolne modyfikacje.